Parkovací senzory

Slevový systém

Nakupujte se slevou!

Jak toho dosáhnout? Postupnými nákupy můžete získat možnost nakupovat za stále výhodnějších podmínek. Podmínkou získání těchto výhod je registrace.

Všechny uskutečněné nákupy se sčítají. Dosažení určité obratové hranice Vás přesune do vyšší dealerské kategorie, kde budete moci nakupovat za ještě příznivější ceny (D2, D3, D4). Tyto slevy může získat i koncový zákazník (nepodnikatel), v případě že dosáhne daného obratu.

  • Kategorii D2
    získáte po nákupu zboží nad 10000,- Kč bez DPH a to za neomezené časové období. Tato kategorie Vám umožní nakupovat se slevou 5-20% z běžných cen.

  • Kategorii D3
    získáte po nákupu zboží nad 20000,- Kč bez DPH. Tato kategorie posouvá nákupy na úroveň VO cen.

  • Kategorii D4
    VIP zákazníci (měsíční obrat minimálně 100000,- Kč bez DPH), nebo jednorázově 50000,- Kč.

Firmám s platným oprávněním k podnikání v příbuzném oboru (Opravy silničních vozidel, Montáže autodoplňků a autopříslušenství, apod.) nabízíme prodej širokého sortimentu autoalarmů a autodoplňků za ceny D2 bez jakéhokoliv předchozího nákupu. Dále platí stejný slevový systém jako u běžného zákazníka.

Podmínkou zařazení mezi naše velkoobchodní odběratele je pouze registrace v našem eshopu a zaslání kopie živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejsříku. Požadované dokumenty nám zašlete na kontaktní email spolu se žádostí o nastavení cen D2 pro Vaši firmu.

Pokud budou splněny podmínky, přidělíme Vám příslušnou kategorii a po přihlášení se Vám již budou zobrazovat ceny, přidělené pro Vaši slevovou skupinu.

Kontakt
LevnéAlarmy.cz
Jiří Tulach
K Turkovu 3286/3
Ostrava Martinov
72300
Telefonický příjem objednávek
na tel. +420 725 125 434
Po - Pá v době od 8 do 16h
Velkoobchodní prodej
Pokud jste firma a máte zájem u nás nakupovat za VO ceny, pak nám napište na kontaktní email. Rádi Vám pošleme podrobné informace o možnostech spolupráce.

2007 © levnealarmy.cz | webdesign © bart.sk